Çevre Politikamız

AKPEN Plastik Pencere Aks. Nak. San. İç ve Dış Tic. A.Ş. Müşterilerimizin ihtiyaçve beklentilerine uygun ürünleri sunmak ve zamanında ve eksiksiz teslim etmek.

Müşterimemnuniyetini karşılamak ve  kalitede sürekliliği sağlamak için personellerimizi eğiterekverimi artırmak, maliyetleri düşürmek ve çevre duyarlılığını tüm çalışanlara yaymaktır.Üretimini yaptığımız ürünlerin kaliteden ödün vermeyen, her türlü müşteri talebinikarşılayabilen, sektörde öncü olan, güvenilir ve sürekli olan, gelişen teknolojiyi yakındantakip eden, zamanı iyi planlayıp kaliteyi ön planda tutarak hızlı bir üretim sistemi ugulayan,dürüstlüğe ve satış sonrası hizmete büyük önem veren, dışa açık sürekli gelişen bir Türkfirması olmaktır.
Müşteri Memnuniyeti İçin;Ürün ve hizmetlerimizle memnun edemeyeceğimiz, ihtiyaçlarını karşılayamayacağımızmüşterilerle birlikteliğimizin sürekli olmayacağının bilici ile her adımda özenli ve dikkatlidavranmaktayız.Teknoloji Takibi İçin; Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin dünya standartlarında devam etmesi için her türlüteknolojik gelişmeyi izlenmekte ve çalışmalarımıza uyarlanmaktayız.
Eğitim Ve Takım Ruhu İçin;Ekip anlayışı ve eğitim, her kademede ön planda tutularak, birimler ve kişiler arasındasinerjistik etki, destek ve dayanışma içinde faaliyet göstermekteyiz.Sürekli Gelişim İçin; Gelişmede durağanlığın gerileme ile eş anlamlı olduğu bilinciyle, hizmet anlayışını veüretim hedeflerini değişen koşullara ve teknolojiye adapte ederken, aynı zamanda kurumsalyapıyı yenileyerek gelişmeye devam etmekteyiz.
Çevre İçin;Üretim, yönetim ve pazarlama çalışmalarında etik değerleri koruyarak ve her türlüfaaliyetlerimizi çevre duyarlılığına özen göstererek sürdürmeye kararlıyız.